فرماندار بافق:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ صبح روز یکشنبه فرماندار بافق با حضور در انجمن نمایش شهرستان پای صحبت هنرمندان و مسئولان گروه های این عرصه هنری نشست.

این جلسه با حضور نائب رییس شورای اسلامی شهر، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای انجمن هنرهای نمایشی به منظور برنامه ریزی جهت برگزاری اولین جشنواره تئاتر شهرستانی در استان یزد در بافق، تشکیل شد.

در ابتدای این جلسه قانعی رییس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان از حمایت های فرماندار از گروه های نمایش بافق قدردانی و ابراز داشت: انجمن هنرهای نمایشی از  سال 1372 کار خود را آغاز کرده و زاده رحمانی اولین فرمانداری است که تاکنون تا این میزان از گروه های هنری به ویژه هنرهای نمایشی حمایت نموده است.

در ادامه این جلسه ارجمند رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بافق گفت: امسال با حضور پیشکسوتان و اعضای جدید انجمن نمایش تحولات خوبی صورت گرفته که نمونه آن قرار است با همکاری گروه های نمایشی در اوایل شهریورماه برای اولین بار در استان یزد جشنواره تئاتر شهرستانی در بافق برگزار شود.

زاده رحمانی فرماندار بافق نیز در پایان این نشست با  بیان اینکه شروع مجدد احداث مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد از سر گرفته می شود و ضمن اعلام آمادگی جهت همکاری در جهت برگزاری جشنواره تئاتر در شهرستان، تصریح کرد: یکی از مسائلی که انجمن های هنری شهرستان همواره با آن مواجه بودن کمبود فضای فیزیکی جهت فعالیت هنری بود که در سال 96 خانه اعتمادی های بافق با عنوان فرهنگ سرا خریداری و بازسازی شده و پیگیر هستیم تا با همت و محوریت شهرداری تکمیل و به انجمن های فرهنگی و هنری تحویل داده شود.

 


IMG_5458 (Copy).JPG IMG_5462 (Copy).JPG IMG_5468 (Copy).JPG IMG_5471 (Copy).JPG IMG_5475 (Copy).JPG IMG_5479 (Copy).JPG
بله