به مناسبت دهه مبارک فجر؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ به مناسبت گرامی داشت دهه مبارک فجر وبا حضور زاده رحمانی فرماندار بافق، فاطمه دانش یزدی مدیرکل اموربانوان استانداری یزد، رنجبر رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری بافق  و جمعی از مسئولین شهرستان نمایشگاه صنایع دستی بافق در محل کاروانسرای میدان خان افتتاح شد.

زاده رحمانی فرماندار بافق در حاشیه افتتاح این نمایشگاه گفت: خوشبختانه حدود یک سال است که شهرستان بافق ورود خیلی خوبی در عرصه صنایع دستی به خصوص حصیرپایه که از مصنوعات خرما است داشته و در سال گذشته که در این حوزه در کشور به عنوان سال حصیر نامگذاری شده بود حداکثر استفاده را برای معرفی محصولات ومصنوعات دستی بافق بافق داشتیم.

وی در ادامه افزود: امسال هم در عرصه صنایع دستی وارد تجاری سازی شدیم و چند غرفه در بافت تاریخی شهر در اختیار علاقه مندان گذاشته شده و هم در زمینه بازاریابی در سطح شهرستان واستان کمک های خوبی انجام دادیم.

زاده رحمانی به پرداخت تسهیلات هم اشاره وبیان داشت: پرداخت تسهیلات برای تولیدکنندگان صنایع دستی را انجام دادیم وبنا داریم در شهرستان مکانی را برای تولیدکنندگان قرار دهیم تا هنرمندانی که مشکل فضا دارند از این مکان استفاده کنند.

فرماندار بافق در پایان تصریح کرد: در حوزه صنایع دستی جای کار زیاد است و در سطح کشور واستان تبلیغات خوبی انجام شده واز حالت انزوا بیرون آمده است و به یک ارزش تبدیل شده است.

لازم به ذکر است این نمایشگاه شامل 20 غرفه است و ساعت بازدیدآن صبح از ساعت 8الی 14 و عصرهم از ساعت 17تا 19 برای ازدید عموم دایر است.

 


IMG_0460_JPG (Copy).jpg IMG_0479_JPG (Copy).jpg IMG_0484_JPG (Copy).jpg IMG_0493_JPG (Copy).jpg IMG_0447_JPG (Copy).jpg IMG_0441_JPG (Copy).jpg IMG_0440_JPG (Copy).jpg IMG_0431_JPG (Copy).jpg
بله