برگزاری صبحگاه مشترک به مناسبت سالروز فتح خرمشهر در بافق

همزمان باسوم خرداد، سالروز حماسه فتح خرمشهر، صبحگاه مشترک نیرو‌های نظامی، انتظامی و بسیجیان در کارخانجات تعمیرات لکوموتیو شهرستان بافق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر صبحگاه مشترک نیرو‌های نظامی و انتظامی با حضور فرمانده بسیج راه آهن کشور، سرپرست فرمانداری بافق، مسئولان محلی و بسیجیان در کارخانجات تعمیرات لکوموتیو شهرستان بافق برگزار شد.

فرمانده بسیج راه آهن کشور در این آئین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فتح خرمشهر گفت: سوم خرداد الگویی است که بهره گیری از فرصت‌ها را یادآور می‌شود.

سرهنگ داود عباس زاده افزود: این روز بزرگ نشان دهنده این است که باید از ظرفیت‌ها و فرصت‌های موجود بهترین بهره برداری را داشت

فرمانده بسیج راه آهن کشور گفت: دستاورد‌های دفاع مقدس، فرهنگ ایثار و استقامت برای ملت ایران بود تا بتوانیم همچنان برای حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران به فداکاری‌های خود ادامه دهیم.

عباس زاده تصریح کرد: در سوم خرداد خداوند آنچه وعده داده بود را محقق کرد و مکر و فتنه دشمن به خودش بازگشت.

وی با بیان اینکه بسیج همواره در خدمت رسانی به مردم و میهن اسلامی آمادگی خود را حفظ خواهد کرد، گفت: بسیجیان امروز در توسعه و پیشرفت کشور نقش مهمی بر عهده دارند و در این راستا با شایسته سالاری و استفاده از ظرفیتهای داخلی باید تلاش کنیم فاصله خود را با کشورهای توسعه یافته کاهش دهیم.

شهرستان بافق هشت شهید والامقام سید احمد طیبی، سیداحمد حسینی باقرابادی، محمدرضا پورسلطانی، فضل الله عسکری، اکبرسالاری، یزدان احمدیه، علی فلاح شمس الدین و محمود مرتضایی را در عملیات فتح خرمشهر تقدیم انقلاب کرده است.​​​​​​​