دیدار و تکریم خانواده های شهدای عملیات بیت المقدس به مناسبت سوم خرداد

سرپرست فرمانداری بافق به منظور تکریم از خانواده شهدای بیت المقدس به همراه جمعی از مسوولان استان و شهرستان بافق با خانواده های شهیدان پورسلطانی،طیبی و فلاح دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر، سرپرست فرمانداری بافق به اتفاق معاون پشتیبانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، مدیران بنیادشهید و امور ایثارگران و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان با خانواده معزز سه شهید عملیات بیت المقدس در بافق دیدار و گفتگو کردند.

سرپرست فرمانداری بافق در این دیدار ها ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و بیان فلسفه شهادت و تکریم و احترام والدین شهداء گفت: خانواده های شهداء با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از انقلاب و اسلام، کاری ستودنی و ارزشمند انجام دادند که مدال افتخار آنها بر تاریخ روشن انقلاب اسلامی تا  ابد خواهد درخشید.

ابوالقاسم دهقان یادآور شد: ان شاءالله بتوانیم آرمان ها و اهداف شهداء را سرلوحه کارها و برنامه‌های خود قرار داده و نیز وظایف خود را در راستای خدمت رسانی به خانواده معظم شهداء و ایثارگران و آحاد مردم به نحو شایسته‌ای انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند و نزد مردم شرمنده و مدیون خون شهداء نباشیم.

مسئولان در این دیدارها با خانواده معظم سه شهید والامقام سید احمد طیبی، محمدرضا پورسلطانی و علی فلاح شمس الدینی از شهدای عملیات بیت المقدس دیدار و از آنان تجلیل کردند.