در آستانه استقبال از ماه مهر :

تشکیل شورای ترافیک بافق با هدف امنیت و آسایش دانش آموزان

شورای ترافیک شهرستان بافق به ریاست معاون عمرانی فرماندار به منظور برنامه ریزی جهت ایجاد نظم در عبور و مرور و ایجاد ترافیک روان، رفع نقاط حادثه خیز شهرستان  و تامین امنیت  و آسایش دانش آموزان و خانواده آنان در استقبال از ماه مهر تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛در آستانه سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس،شورای ترافیک شهرستان بافق به ریاست معاون عمرانی فرماندار به منظور برنامه ریزی جهت ایجاد نظم در عبور و مرور و ایجاد ترافیک روان و همچنین رفع نقاط حادثه خیز شهرستان در محل فرمانداری تشکیل داد.

معاون عمرانی فرماندار بافق با اشاره به اهمیت آمادگی دستگاه های اجرایی شهرستان در استقبال از ماه مهر و فراهم آوردن امکانات لازم در این زمینه خواستار تعامل بین بخشی ادارات در تغییر و زیبا سازی فضای شهری شد.

مصطفی فتاحی از شهرداری و پلیس راهنمایی رانندگی خواستار همکاری بیشتر در زمینه آماده کردن ناوگان حمل و نقل عمومی برای جا به جایی هر چه بهتر دانش آموزان با رعایت پروتکل های بهداشتی شد.

در ادامه این نشست، حاضرین پیرامون مباحثی از جمله ممنوعیت حفاری و اجرای عملیات عمرانی در سطح شهر از تاریخ 28 شهریور ماه لغایت 12 مهرماه، ساماندهی موتورسواران و تاکید بر استفاده از کلاه ایمنی، خط کشی و رنگ آمیزی معابر،رفع عیوب و نقص های موجود در تابلو ها و علائم رانندگی در سطح شهر، اصلاح برخی از نقاط حادثه خیز جاده های روستایی و بین شهری و تعدادی دیگر از مسائل ترافیکی شهرستان تبادل نظر کردند و مصوب شد تدابيري اتخاذ و تمهیدات لازم اندیشیده شود  تا در ماه مهر همشهریان و به خصوص دانش آموزان با آسایش خاطر عبور و مرور نمایند.