با حضور معاون فرماندار بافق؛

یه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ صبح امروز همزمان با هفته بزرگداشت بسیج "صبحگاه بسیج" در آموزشگاه خیری ابراهیمی با حضور معاون فرماندار بافق، مدیر و معاونین آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان برگزار شد.

معاون فرماندار بافق در این مراسم با بیان اینکه بسیج در تمام عرصه های چه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و چه بعد از آن حضور داشته است،گفت: هدف بسیج کار برای خدا، خدمت به دین و مردم، دفاع از مرزهای کشور در مقابل دشمن و ایستادگی، ایثار و گذشت در راه اسلام است.

وی با اشاره به این که اکثر نیروهای بسیج متشکل از جوانان است،افزود: بار اصلی جامعه بر دوش جوانان است و باتوجه به اینکه یکی از ویژگی‌های جوانان نشاط و شادابی است، در نتیجه بسیج مملو از نشاط، انرژی و شادابی است .

طالعی در ادامه سخنان خود درباره حادثه دلخراش زلزله کرمانشاه و نقش دانش آموزان در خدمت رسانی به همنوعان خود خاطر نشان کرد: از آنجا که سایر سازمان‌ها، مسئولین اقدامات لازم برای کمک رسانی و همچنین جمع آوری کمک های مردمی در ارسال به مردم زلزله زده استان کرمانشاه را برعهده گرفته‌اند،شما دانش‌آموزان نیز برای کمک به همسالان خود می توانید با جمع آوری لوازم‌ مورد نیاز تحصیلی،دانش‌آموزان استان کرمانشاه را یاری کنید.

تصاویر: علی رضا صادقی