پیام تبریک سرپرست فرمانداری بافق به مناسبت روز شوراها

سرپرست فرمانداری بافق، در پیامی نهم اردیبهشت سالروز تشکیل شوراها را به اعضای شورای اسلامی شهر و روستاهای بافق تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ همزمان با نهم اردیبشهت، سرپرست فرمانداری بافق در پیامی ضمن تقدیر از تلاش و خدمات تمامی اعضای شورای اسلامی شهر و روستا، سالروز تشکیل شوراها را به آنان تبریک گفت.

در پیام محمد علی صمیمی آماده است:

"و امرهم شورا بینهم"

 شورا نهادی مقدس است که بدون شک نشان دهنده عمق تفکر مردم‌سالاری دینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که ریشه در قرآن و مبانی گسترده دین مبین اسلام دارد که با تأسیس شورای اسلامی شهر فرایند واگذاری امور به مردم و نقش‌آفرینی آنان در تعیین سرنوشت خود و جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنند، عینیت یافت و بیش‌ازپیش مشاهده شد.

یقیناً خدمت بی منت به مردم در لباس عضویت در شوراها، توفیقی بزرگ برای منتخبین و معتمدین مردم است که باید از لحظه لحظه آن در راستای عمل به وظایف قانونی خود استفاده ببرند.

اعضای محترم شورا با وظیفه‌شناسی برای هدف اصلی خود که بهره برداری از افکار مختلف و جذب همکاری شهروندان در دست یابی به افق توسعه شهرستان تعیین شده است، خالصانه و عاشقانه کوشش می‌نمایند و در جهت بالندگی، شکوفایی، عمران و آبادانی قدم برمی‌دارند.

اینجانب فرا رسیدن روز شوراها را به همه اعضای شورای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان بافق تبریک عرض می نماییم، امیدوارم که همه ما بتوانیم خدمتگزاری لایق برای مردم شریف و عزیز دیار دارالشجاعه بافق باشیم.