نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

امام جمعه بافق رای خود را به صندوق انداخت

امام جمعه بافق رای خود را به صندوق انداخت


در روز انتخابات نهم ؛
 امام جمعه بافق لحظاتی قبل در دبيرستان فارابي  آهنشهر بافق حاضر شد و رای خود را به صندوق انداخت.
حجت الاسلام سید جواد سلیمانی در حاشیه برگزاری  در گفت و گو با خبرنگار ما در بافق اظهار داشت: حضور با شکوه مردم در این عرصه مهم سیاسی اجتماعی نشانگر اقتدار ملی ماست و برای همه کشورهای مسلمان یک ارمغان است.
وی افزود: حضور در انتخابات به عنوان یکی از وظایف و حقوق شرعی و اجتماعی خود برای دستیابی به آینده بهتر و تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی ایران برای پاسداری از ارزش‌های انقلاب است.
سلیمانی خاطرنشان کرد: شرایط ویژه منطقه و مسئله بیداری اسلامی که به تأسی از انقلاب اسلامی ایران شکل گرفته است و تلاش حداکثری استکبار جهانی برای مخدوش کردن چهره ناب انقلاب اسلامی به عنوان الگوی این حرکت های اسلامی اهمیت این انتخابات را دو چندان می کند و آن را به یکی از حساس ترین انتخابات در طول حیات انقلاب تبدیل کرده است.
امام جمعه بافق تصریح کرد: ایران اسلامی ما هم‌اکنون با توانمندی تمام راه‌ پیشرفت و اعتلا را در پیش گرفته است و ما این حرکت را مدیون رهبری‌های حکیمانه مقام معظم رهبری در تصمیم‌های درست و چاره‌اندیشی مناسب در مقابله با فتنه‌های داخلی و خارجی هستیم.
وی با یادآوری اهداف شوم دشمنان نظام در خدشه دار کردن انتخابات آینده عنوان کرد: دشمن قصد دارد امنیت انتخابات مجلس را برهم زند که همه مسئولان و مردم باید هوشیار باشند.
سلیمانی گفت: امروز دشمن با دامن زدن به اختلافات و ملتهب نشان دادن فضای سیاسی کشور و زیر سئوال بردن سلامت انتخابات و ترویج عدم اعتماد مردم به نظام در پی ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
گروه خبري : اصغر عسكري/محمد علي عبداللهي