نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

امام جمعه بافق : مقابله با دشمنان پیامبر اسلام سرلوحه امور قرار گیرد

امام جمعه بافق : مقابله با دشمنان پیامبر اسلام سرلوحه امور قرار گیرد


در ستاد برگزاری زیارت ازبعید رسول اکرم (ص) مطرح شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق حجت‌الاسلام سید جواد سلیمانی در دیدار اعضای ستاد گرامیداشت پیامبر اعظم (ص) اظهار داشت: امروز که موج اسلام ستیزی از گوشه و کنار جهان حرکت کرده و رسول گرامی اسلام مورد هجمه و توهین قرار گرفته‌اند، باید برگزاری این‌گونه مراسم‌ها پاسخ کوبنده‌ای به دشمنان دین مبین اسلام باشد.

امام جمعه بافق صدور بیانیه و قرائت آن در مراسم بزرگداشت و همچنین بازتاب بیانیه در فضای مجازی و سایت‌های خبری و پوشش تصویری صدا و سیما را نوع دیگر مقابله با دشمنان اسلام دانست.

وی از قرائت زیارت از بعید در سالروز رحلت پیامبر مکرم اسلام خبر داد و افزود: این زیارت که ویژه حضرت محمد (ص) است صبح روز 28صفر در صحن مطهر امامزاده عبدالله برگزار می‌شود.

سلیمانی، حضور گسترده مردم در این مراسم را ضروری دانست و گفت: اعضای ستاد گرامیداشت ارتحال پیامبر اعظم مکلفند از هم اینک با نصب پارچه نوشته، بنر و انجام تبلیغات لازم، اطلاع رسانی کرده تا شاهد حضور باشکوه مردم در مراسم رحلت آخرین رسول خدا باشیم.

امام جمعه بافق اضافه کرد: سخنرانان علاوه بر اینکه در زمینه زندگانی و رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام صحبت می‌کنند، باید به مباحث روز ایران همچنین هجمه فرهنگی دشمن و چگونگی مبارزه با آن بپردازند.

دعوت از مداح مشهور کشور، انتخاب افرادی به عنوان مسئول تدارکات و ایجاد هماهنگی و انسجام هیئت‌های مذهبی بافق در مراسم عزاداری 28صفر و برپایی ایستگاه‌های صلواتی در سطح شهر از مهم‌ترین مصوبات نشست اعضای ستاد گرامیداشت پیامبر اعظم بود.