نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

زنگ انقلاب در مدارس بافق به صدا درآمد

زنگ انقلاب در مدارس بافق به صدا درآمدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، به مناسبت سالروز ورود امام راحل به میهن اسلامی و آغاز جشن های پیروزی انقلاب اسلامی همزمان با سراسر کشور زنگ انقلاب ساعت 9 و 33 دقیقه صبح امروز در مدارس بافق به صدا در آمد.

آری ، آغازگر جشن های انقلاب در بافق، دانش آموزان بودند تا با طنين انداز شدن زنگ مدارس خود، فجر انقلاب اسلامی و یاد امام راحل و شهدا را گرامی بدارند.

این مراسم با حضور فرماندار، امام جمعه، رئیس آموزش و پرورش، جانشین فرمانده ناحیه بسیج بافق و جمعی از مسئولان اين شهرستان، زنگ انقلاب و جشن پیروزی انقلاب در مدرسه شاهد غدیر برگزار شد.

رئیس آموزش و پرورش بافق در این مراسم اظهار داشت: نواخته شدن زنگ انقلاب در مداس همزمان با لحظه ورود تاریخی امام راحل به میهن اسلامی افتخار بزرگی برای جامعه دانش آموزان و فرهنگیان کشور است.

علی اصغر رنجبر افزود: رهبر کبیر انقلاب اسلامی در چنین روز و ساعتی پس از 15 سال در 12 بهمن سال 1357 به میهن بازگشتند و با اعتقاد راسخ به خداوند متعال و حمایت و پشتیبانی ملت بزرگ ایران توانستند، انقلابی ایجاد کنند که هم اکنون به الگویی بی بدلیل برای همه کشورهای آزادیخواه تبدیل شده است.

وی تاکید کرد: همه ما باید شکرگزار این نعمت الهی باشیم و برای رسیدن به قله های پیشرفت و تعالی این کشور تلاش کنیم تا انقلاب اسلامی بتواند همچنان به رسالت خطیر خود که نشر صدای آزادی واستقلال است، ادامه دهد.

اجرای سرود ، دکلمه و برگزاری مراسم ورود و استقبال نمادین از برنامه هایی دیگر این مراسم بود.