نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

زنگ مشارکت در دبستان پسرانه شهید چمران بافق نواخته شد.

زنگ مشارکت در دبستان پسرانه شهید چمران بافق نواخته شد.


به مناسبت هفته تشکیل شوراهای آموزش و پرورش
به مناسبت هفته تشکیل شوراهای آموزش و پرورش زنگ مشارکت صبح یکشنبه در دبستان پسرانه شهید چمران با حضور فرماندار و اعضای شورای آموزش و پرورش بافق، نواخته شد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، "حسین ندافیان" در این مراسم به جايگاه و اهميت شورا و مشورت در دين مبين اسلام اشاره كرد و افزود: هر جا كه ازخرد جمعي و تفكر و انديشه بهره بگيريم در آن تصميم موفق خواهيم بود.
وی گفت: باید شرایط مشارکت دستگاه های اجرایی و خانواده ها را جهت کمک به آموزش و پرورش فراهم کنیم.
فرماندار بافق اظهار داشت:زنگ مشاركت زنگ با هم بودن، انديشيدن و داشتن خرد جمعي براي تبديل آسيبها به فرصتهااست.
ندافیان تصریح کرد: آموزش و پرورش از جمله نهادهايي است كه به تنهايي نمي تواند از عهده فعاليتهايوسيعش برآيد لذا بايد اولیاء و كليه نهادها همكاري و هماهنگي بيشتري با آموزش وپرورش داشته باشند و در خصوص اين موضوع توجه و اهتمام جدي را بعمل آورند.
رئیس آموزش و پرورش شهرستان بافق گفت: مصوبه شورای آموزش و پرورش در 26دی ماه سال 72 برای استفاده بهینه از تخصص و مهارت های سایر افراد جامعه برای پیشبرد اهداف آموزش و پرورش به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید.
محمود خواجه ای مشاركت براي ارتقاي فعاليتهاي دستگاه تعليم و تربيت را عامل پيشرفتهاي همه جانبهدانست و افزود: اميدوارم با فعاليتهايي كه در شوراهاي آموزش و پرورش انجام مي شود ونيز مشاركت همه جانبه مردم، نتايج مطلوب و چشمگيري بدست آيد.

24 دي الي 30 دي ماه به عنوان هفته شوراهاي آموزش و پرورش نامگذاري شده است.