نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

شورای اداری شهرستان بافق تشکیل جلسه داد

شورای اداری شهرستان بافق تشکیل جلسه داد


شورای اداری شهرستان بافق تشکیل جلسه داد
جلسه شورای اداری بافق با حضور مسئولان دستگاههای اجرایی و مدیران واحدهای صنعتی  و معدنی شهرستان و همچنین امام جمعه و تنی چند از مسئولین بخش بهاباد در محل سالن اجتماعات فرمانداری بافق برگزار شد.
امام جمعه بافق در این نشست با اشاره به خطبه های رسول مکرم اسلام در خصوص فیوضات ماه مبارک رمضان گفت: تنها ماهی که به نام ماه خدا از آن یاد می شود رمضان است و در فرهنگ دینی ما از ارزش و کرامت والایی برخوردار می باشد.
حجت الاسلام سید جوادسلیمانی افزود: رمضان ماه نزول قرآن است و لیالی قدر در این ماه واقع شده و بهار دعا و قرآن می باشد که با تازگی و شادابی خاص می توان از برکات و فیوضات آن بهره گیری کرد.
وی رمضان را ماه اخلاق و آداب عبادت و بندگی در فضای زندگی و اجتماعی دانست و گفت: در این ماه باید تکریم ارباب رجوع در ادارات بیشتر رعایت شود.
حجت الاسلام سلیمانی بر پیوند و ارتباط بیشتر شیعیان با اهل بیت عصمت و طهارت تاکید کرد و افزود: پیروی از مکتب متعالی اسلام و سیره و روش زندگانی اهل بیت و اطاعت از ولی فقیه زمان موجب سربنلدی نظام جمهوری اسلامی در تمامی عرصه ها خواهد بود.
فرماندار بافق هم در این جلسه با اشاره به پیگیری مصوبات دور اول و دوم سفر ریاست جمهوری به استان یزد درخصوص دوبانده کردن جاده بافق به یزد ، پروژه گازرسانی ، احداث کارخانه فولاد، ساخت سالنهای ورزشی و همچنین تسریع در اجرای طرح انتقال آب زاینده رود به بافق گفت: تقریبا همه مصوبات سفر هیات دولت به استان عملیاتی شده بطوریکه برخی از پروژه های شهرستان در مرحله مطالعه و تعدادی نیز در حال اجرا و یا اتمام است.
ذبیح ا.. خواجه ای از رفع نواقص خط لوله انتقال آب زاینده رود به بافق خبرداد و افزود: این پروژه مهم و حیاتی که از آرزوهای دیرینه مردم بافق است در ماه مبارک رمضان به بهره برداری می رسد.وی همچنین از افتتاح 52 طرح عمرانی، مخابراتی، ورزشی، کشاورزی ، راه و ترابری در هفته دولت به طور همزمان در بافق خبرداد .
خواجه ای موفقیت دانش آموزان بافقی در کنکور امسال و کسب 18 مورد رتبه زیر 1000 در رشته های ریاضی فیزیک، تجربی، زبان خارجه را یادآور شد و از تلاش مدیران و مربیان آموزش و پرورش شهرستان بافق قدردانی کرد.
معرفی کارمند نمونه در روز کارمند ، تقویت بنیه مالی شرکت تعاونی کارمندان دولت و تصویب ارتقاء بخش بهاباد به شهرستان از دیگر مواردی بود که فرماندار در جلسه شورای اداری بافق مطرح کرد.