نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

قاتلين بسيجي شهيد استان کرمان در بافق يزد دستگير شدند

قاتلين بسيجي شهيد استان کرمان در بافق يزد دستگير شدند


قاتلين بسيجي شهيد استان کرمان در بافق يزد دستگير شدند
فرمانده منطقه انتظامي شهرستان بافق يزد گفت: افراديکه پس از به شهادت رساندن " محمد رضا روهنده " بسيجي استان کرمان متواري شده بودند ، با تلاش ماموران اين نيرو در بافق دستگير شدند. سرهنگ " محمد عليخاني "در گزارشی افزود: اين افراد در تير ماه سال 86 ، بسيجي فعال را در حين انجام وظيفه در محور رودبار به کهنوج استان کرمان با اجراي عمليات کمين و شليک گلوله به شهادت رسانده اند
.
وي افزود: قاتلين که اهل يکي از شهرهاي شرق کشورمان هستند پس از اين عمليات اقدام به زورگيري و سرقت يکدستگاه وانت پيکان و موتوسيکلت کرده و از محل متواري مي شوند.
عليخاني گفت: ماموران پليس بافق پس از به دست آوردن سر نخ هايي ، با انجام عمليات پليسي و تحقيقات گسترده به دو نفر به نام هاي "عبدالغني" و" محسن " که با شناسنامه جعلي در يک منزل استيجاري در يکي از محلات قديمي بافق ساکن بودند مظنون شدند و آنان را جهت تحقيقات بيشتر به مقر پليس انتقال دادند.
فرمانده انتظامي بافق اضافه کرد: با توجه به اعترافات صريح متهم اصلي اين پرونده ، مراتب از طريق پليس آگاهي به مقام قضايي بافق منعکس و از آن طريق متهم اصلي و همدستش به استان کرمان فرستاده شدند.
سرهنگ عليخاني ، از شهروندان بافقي خواست به راحتي منازل خود را در اختيار افراد غير بومي قرار ندهند و با هماهنگي پليس آگاهي و يا از طريق بنگاههاي معاملات رسمي اقدام نمايند و موارد مشکوک را نيز از طريق پليس 110 به اين نيرو اطلاع دهند