نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

25 طرح عمراني دربافق با اعتباري بالغ بر 180 ميليارد ريال افتتاح شد.

25 طرح عمراني دربافق با اعتباري بالغ بر 180 ميليارد ريال افتتاح شد.


با حضور معاون عمراني استاندار يزد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق، به مناسبت دهه مبارک فجر و با حضور معاون عمرانی استاندار یزد ، تني چند مديران ارشد استان ، امام جمعه ، فرماندار و جمعي از مسئلين شهرستان بیش از 25 پروژه عمرانی، کشاورزی، مسکن و آموزشی در شهرستان بافق به بهره‌برداری رسید.

این پروژه‌ها در زمینه گمرک، راه آهن، واحدهای مسکونی روستایی، به‌سازی و اجرای طرح هادی روستایی، تأمین روشنایی بلوار امام جعفر صادق(ع) بافق و برق‌رسانی مسکن محرومان، ساماندهی گلزار شهدا و بنای یادمان یادمان شهدای روستای بساب، پروژه‌های عمرانی و فضای سبز و مراکز آموزش علمی و کاربردی بافق، نمازخانه فنی و حرفه‌ای، ساخت مخزن 200 مترمکعبی و ایستگاه پمپاژ تأمین آب 21 روستای دهستان سبزدشت بافق، پروژه‌های عمرانی شهرداری بافق، 13 طرح تعاونی، منازل مسکونی مددجویان کمیته امداد، مهدکودک بهزیستی، راه‌اندازی مرکز کسب و کار شرکت سنگ‌آهن مرکزی است.

فرماندار بافق اعلام کرد: برای تکمیل و راه‌اندازی این پروژه‌ها اعتباری بالغ بر 187 میلیارد و 930 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی، استانی و شهرستانی تأمین و هزینه شده است.

حسین ندافیان اضافه کرد: در سفر معاون عمرانی استاندار یزد به بافق همچنین کلنگ احداث فاز اول پارک کوهستان شهرداری این شهر به مساحت 30 هکتار با برآورد هزینه 20 میلیارد ریال و نیز کلنگ ساخت مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای ویژه خواهران در دو طبقه به مساحت 300 متر زیربنا با پیش‌بینی اعتباری افزون بر 5 میلیارد ریال به زمین زده شد.

وی تصریح کرد: با افتتاح این پروژه‌ها علاوه بر اینکه همه اهالی شهرستان به نوعی از آن بهره‌مند می‌شوند، زمینه اشتغال بیش از 70 نفر نیز فراهم شده است و برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی در زمینه توسعه عمران و آبادانی منطقه رقم خورد.