2024 04 14
57
استاندار یزد:

گفتمان سازی و تعریف پیوست رسانه ای همسو با برنامه های سند «یزدنوین» /زیرساخت های حوزه صادرات تقویت شود/ پیگیری سرمایه گذاری استان در سواحل جنوبی کشور

استاندار یزد برنامه های سند تحولی یزد نوین را انعطاف پذیر و قابل بازسازی متناسب با شرایط روز و نظرات جدید دانست و بر ضرورت گفتمان سازی در خصوص سند یزد نوین و تهیه و تدوین پیوست رسانه ای برنامه‌های مرتبط با این سند تاکید کرد.

2024 04 13
49

نشست مشترک سرکنسول روسیه در اصفهان با استاندار یزد/ تاکید بر گسترش همکاری و ایجاد ظرفیت های جدید

نشست مشترک سرکنسول روسیه در اصفهان با استاندار یزد برگزار و در جریان آن ظرفیت های استان یزد به منظور گسترش همکاری های فی ما بین تشریح شد.

2024 04 12
67
استاندار یزد:

رسانه ها صیانت از اعتماد عمومی نظام را مورد توجه قرار دهند/ پیشرفت فیزیکی 85 درصدی پروژه خط برق اسمالون_مروست/ اختصاص 35 میلیارد تومان اعتباربرای مجتمع فرهنگی مروست

استاندار با تاکید بر لزوم توجه رسانه‌ها به صیانت از سرمایه و اعتماد عمومی به نظام، گفت: رسانه های هوشمند تحلیل‌های خود را پس از دریافت اطلاعات دقیق از موضوع ارائه می‌دهند.

اطلاعیه ها

جوابیه استانداری به یک خبر: آمار فعلی مربوط به تبعات چندسال اخیر است| تورم استان کمتر از میانگین کشوری است| یزد در حال کاهش تورم است| خبرتان صادقانه نبود و هدف آگاهی بخشی به جامعه نداشت

2024 03 23
استانداری یزد:ضمن تبریک صمیمانه عید نوروز و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه ضیافت الهی، نظر به انتشار مطلبی با عنوان "شکست پروژه های ضد تورمی دولت در استان"، موارد ذیل برای انتشار در آن کانال و به منظور تنویر افکار عمومی به استحضار می رسد:

توضیحات استانداری یزد در خصوص انتشار مطلبی در فضای مجازی با عنوان "منتظریم تبعیض ها را رفع نمایید"

2024 03 08
استانداری یزد در خصوص انتشار مطلبی در فضای مجازی با عنوان "منتظریم تبعیض ها را رفع نمایید" توضیحاتی ارائه کرد.

اطلاعیه شماره ۳۲ ستاد انتخابات کشور - زمان اخذ رای تا ساعت ۲۲ تمدید شد

2024 03 01
ستاد انتخابات کشور با انتشار اطلاعیه شماره ۳۲ ضمن اشاره به ازدحام مردم درشعب اخذ رای، زمان اخذ آرا را در سراسر کشور تا ساعت ۲۲/۰۰ امشب تمدید کرد.

پیام ها

یـزد؛ اولین شهر خشت خام و دومین شهر تاریخی جهان
شهرستان یزد با وسعت 2397 کیلومتر مربع به دلیل وجود جاذبه‌های شغلی، رفاهی و تمرکز اداری، با جمعیتی بیش از پانصدهزار نفر، پرجمعیت ترین شهرستان استان یزد به شمار می رود. این شهرستان شامل دو بخش مرکزی و اکرم آباد با شهرهای یزد، شاهدیه، حمیدیا و دهستان های فجر، فهرج، اکرم‌آباد و دهنو است. یزد از شهرهای قدیمی ایران و از بهترین نمونه های شهرهای کویر به شمار می رود. در این شهر همه چیز حکایت از حرکت و زنده بودن محیط اجتماعی دارد. نام یزد معمولا یادآور آثار هنری و اصیل است. ظرافت های به کار رفته در ساخت آثار هنری و معماری این منطقه در نوع خود بی نظیر بوده و از همین جهت دارای ارزش هنری فراوانی است.

                                                                       میز خدمت استانداری

ن