اخبار


برگزاری جلسه گروه کاری آمایش سرزمینی به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار

2024 07 25
 در این نشست به بررسی آمایشی مناطق انتخاب شده جهت اجرای سهم استان یزد از طرح ملی کاشت یک میلیارد درخت پرداخته‌ شد،سهم استان یزد از برنامه کاشت یک میلیارد درخت، کاشت ۱۵ میلیون درخت طی ۴ سال می باشد.
استاندار یزد مطرح کرد؛

توقف روند منفی ازدواج و فرزندآوری در استان طی سه سال اخیر/ «جوانی جمعیت»؛ ضامن پیشرفت کشور ها/ افزایش اثربخشی اقدامات تبیینی در حوزه جوانی جمعیت با فراهم کردن امکانات رفاهی/ ضرورت پرداخت به موقع تسهیلات فرزندآوری و ودیعه مسکن در استان/ لزوم توزیع هدفمند خدمات و امکانات مرتبط با قانون جوانی جمعیت در شهرستان‌ها

2024 07 25
استاندار یزد با اشاره به توقف روند منفی ازدواج و فرزندآوری در استان طی سه سال اخیر، گفت: اثربخشی اقدامات تبیینی در حوزه جوانی جمعیت و فرزندآوری با فراهم کردن امکانات رفاهی محقق خواهد شد.
استاندار یزد در نشست ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی استان مطرح کرد؛

یکسان سازی تعریف‌ها و آمارهای صنعتی در دستور کار ستاد اقتصاد مقاومتی استان/ تحقق رشد اقتصادی ۸ درصدی در استان با اجرای نسخه ترکیبی «سرمایه‌گذاری و بهره‌وری»/ «تامین مالی»، «زیرساخت» و «نیروی کار» لازمه تحقق سرمایه‌گذاری در استان

2024 07 25
استاندار یزد با اشاره به لزوم پایش مجدد جوازهای صنعتی صادر شده به منظور آزادسازی زیرساخت‌های معطل مانده در استان، گفت: برنامه‌ای مبتنی بر سند یزد نوین و زنجیره ارزش راهبردی در حلقه‌های مفقود استان تدوین و صرفا بر این اساس جواز تاسیس صادر شود.
استاندار یزد مطرح کرد؛

تامین مسکن؛ یکی از اولویت های مهم کشور/ بازگشایی مجدد سامانه ثبت نام نهضت ملی مسکن؛ با پیگیری های استان/ تدوام پر قدرت برگزاری نشست های شورای مسکن استان؛ به صورت هفتگی/ ضرورت ایجاد فضاهای خدماتی، مذهبی، فرهنگی و آموزشی سایت های نهضت ملی مسکن همزمان با ساخت واحدها/ لزوم پیشبرد مسائل نهضت ملی مسکن خارج از بروکراسی اداری/عزم جدی استان جهت ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن با کیفیت و سرعت بالا و حداقل قیمت

2024 07 25
استاندار یزد تامین مسکن را یکی از اولویت های مهم کشور دانست و گفت: جهش تولید مسکن؛ قانون مصوب مجلس شورای اسلامی است و  با جدیت آن را دنبال می‌کنیم.

شیب نزولی تورم در استان یزد

2024 07 24
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد اظهار کرد: بر اساس آخرین آمار منتشر شده توسط مرکز آمار ایران، نرخ تورم سالانه این استان در ۱۲ ماهه منتهی به اسفند ۱۴۰۲ برابر ۵۰.۴ درصد بود که در تیرماه ۱۴۰۳ حدود ۱۰ درصد کاهش یافت.
استاندار یزد مطرح کرد؛

توسعه صنعت ساختمان استان با برگزاری نمایشگاه‌های ملی و بین‌المللی/ تولید کامل مصالح ساختمانی، مزیت برجسته استان یزد در صنعت ساختمان

2024 07 24
استاندار یزد با اشاره به تولید مصالح ساختمانی و کلیه تجهیزات مورد نیاز برای ساخت کامل یک ساختمان در استان یزد، گفت: این ویژگی منحصر بفرد از مزیت‌های برجسته یزد در صنعت ساختمان است.

افتتاح نمایشگاه تخصصی سنگ، کاشی و تجهیزات جانبی؛ توسط استاندار یزد

2024 07 24
در آئینی با حضور استاندار یزد «اولین نمایشگاه تخصصی سنگ، کاشی و سرامیک، موزائیک، درب و پنجره، چینی بهداشتی، شیشه و تجهیزات جانبی» در محل نمایشگاه بین المللی یزد گشایش یافت.

بازدید استاندار یزد از پروژه بیمارستان مادر و بررسی مسائل آن

2024 07 24
استاندار یزد به اتفاق برخی از مدیران استان از پروژه بیمارستان مادر بازدید و در جریان آخرین وضعیت احداث آن قرار گرفت.

بررسی نحوه اتصال متقاضیان طرح های نهضت ملی مسکن به پروژه های در حال اجرا

2024 07 23
 در نشستی به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار نحوه اتصال متقاضیان تایید صلاحیت شده نهضت ملی مسکن به پروژه های تعریف شده بررسی گردید.

برگزاری نشست شورای فنی استان به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار

2024 07 23
 در این نشست مرور و تشریح بخشنامه های جدید ابلاغ شده در حوزه نظام فنی و اجرایی و پیشنهادات کمیته پیمان در راستای رفع اختلاف پیمانکاران با دستگاه های اجرایی مطرح گردید.

قدردانی معاون اقتصادی استاندار یزد از بازرسان ویژه برگزاری انتخابات ۱۴۰۳

2024 07 23
بازرسان ویژه برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در یزد امروز در آیینی با لوح سپاس تجلیل شدند.
در نشست استانداریزد با رئیس فدراسیون فوتبال صورت گرفت؛

پیگیری مسائل مربوط به میزبانی استان از مسابقات لیگ برتر فوتبال

2024 07 23
نشست استاندار یزد با رئیس فدراسیون فوتبال به منظور انجام هماهنگی های لازم در زمینه میزبانی شهر یزد از مسابقات باشگاه چادرملو در لیگ برتر فوتبال انجام شد.

پیگیری تامین خوراک واحد پتروشیمی خاتم؛ در سفر استاندار به تهران

2024 07 23
نشست استاندار یزد و معاون برنامه ریزی وزیر نفت به منظور پیگیری تامین خوراک واحد پتروشیمی خاتم برگزار شد.

نشست استانداریزد بامدیرعامل بانک ملت و پیگیری تامین مالی پروژه های اقتصادی

2024 07 23
استاندار یزد در نشست با مدیرعامل بانک ملت به پیگیری تامین مالی پروژه های اقتصادی استان پرداخت.

تجلیل از استاندار یزد و فرمانده سپاه استان در همایش کشوری تجلی اخلاص

2024 07 23
در همایش تجلی اخلاص که به منظور تجلیل از دست‌اندرکاران راهیان نور و پیشرفت برگزار شد، از تلاش های استاندار یزد و فرمانده سپاه استان تجلیل بعمل آمد.

پیگیری تامین آب شرب پایدار برای استان یزد؛ در دیدار استاندار با وزیر نیرو

2024 07 23
استاندار یزد به اتفاق نماینده مردم یزد، اشکذر و زارچ در مجلس شورای اسلامی با وزیر نیرو دیدار و به پیگیری مسائل مربوط به تامین آب شرب پایدار برای استان پرداخت.
استاندار یزد مطرح کرد؛

تمرکز زدایی برگزاری مسابقات ملی و بین المللی؛ یکی از رویکردهای ارزشمند و در خور تقدیر/ ورزش و هنر؛ زبان مشترک مردم دنیا/ برنامه ریزی استان برای میزبانی شایسته از مسابقات والیبال جام باشگاه های آسیا/ کسب میزبانی مسابقات ورزشی؛ زمینه ساز رشد چشمگیر زیرساخت ها

2024 07 22
استاندار یزد تمرکز زدایی برگزاری مسابقات ملی و بین المللی را رویکردی ارزشمند و در خور تقدیر دانست و گفت: تمام توان و امکانات موجود را جهت میزبانی از مسابقات والیبال جام باشگاه های آسیا؛ به بهترین نحو و در شان ملت بزرگ ایران و مردم عزیز یزد تجهیز خواهیم کرد.
استاندار یزد در نشست شورای اداری استان مطرح کرد؛

گردش نخبگانی و تغییر و تحولات مدیریتی لازمه رشد سیستم‌هاست/ لزوم تداوم خط خدمت شهید رئیسی بر اساس تاکید رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)/ لزوم پیگیری جدی تحقق شعار سال و مصوبات سفر رئیس جمهور به استان ضرورت پیشبرد امور حوزه علم و فناوری استان با همکاری دستگاه‌های مربوطه/اجرای پروژه‌های متعدد آبرسانی در استان طی سه سال اخیر/ یزد، از استان‌های پیشتاز کشور در حوزه انرژی خورشیدی

2024 07 22
استاندار یزد گردش نخبگانی و تغییر و تحولات مدیریتی را لازمه رشد سیستم‌ها دانست و بر لزوم تداوم خط خدمت شهید رئیسی بر اساس تاکید رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) تاکید کرد.

یزد میزبان وزرا و سفرای مجمع گفت‌وگوی همکاری آسیایی

2024 07 21
 معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد از برگزاری اجلاس مجمع گفتگوی همکاری آسیا (ACD) با حضور وزرا و سفرای عضو این کشورها در شهر تاریخی یزد خبرداد.

ساعت کاری ادارات استان تا چهارشنبه ۱۰ مردادماه از ساعت ۶ صبح تا ۱۱ صبح تعیین شد

2024 07 21
 مهندس ابوالحسینی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و رئیس کارگروه انرژی استان: باتوجه به تداوم داشتن موج گرما طی ۳ هفته آینده مقرر گردید که از تاریخ دوشنبه ۱ مردادماه تا چهارشنبه ۱۰ مردادماه ساعت کار ادارات استان به غیر از شعب منتخب بانک ها از ساعت ۶ صبح تا ۱۱ صبح تعیین می شود
بازدید استاندار یزد از روند آماده سازی ورزشگاه شهید نصیری برای میزبانی از مسابقات لیگ برتر فوتبال/ دکتر فاطمی:

فعالیت هشت پیمانکار به صورت همزمان در ورزشگاه شهید نصیری/ انجام اقدامات لازم جهت استانداردسازی ورزشگاه؛ به طور سه شیفت و بدون تعطیلی/ اهتمام جدی استان جهت آماده سازی ورزشگاه و اخذ مجوز میزبانی از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال/ پیگیری لحظه ای و ویژه مسائل مربوط به استانداردسازی ورزشگاه شهید نصیری؛ توسط یکی از معاونت های استانداری

2024 07 21
استاندار یزد با اشاره به عزم جدی استان جهت آماده سازی ورزشگاه جهت میزبانی از مسابقات لیگ برتر فوتبال، گفت: با توجه به حجم بالای کار، هم اکنون هشت پیمانکار به صورت همزمان در ورزشگاه در حال فعالیت هستند.

چشم انداز آبی استان امیدآفرین و نویدبخش است/ اجرای طرح‌های آبرسانی متعدد در استان یزد طی سه سال اخیر/ پیگیری استان جهت تسریع در رفع مشکل افت فشار آب در هفته گذشته/ تاکید شهید رئیسی بر تبدیل یزد به قطب انرژی خورشیدی کشور/ تولید ۲۰۰۰ مگاوات برق خورشیدی هدف گذاری استان در سه سال اخیر/ راه اندازی اولین نیروگاه خورشیدی تجمیعی، ویژه ۱۰۰۰ مددجوی بهزیستی استان

2024 07 21
استاندار یزد با حضور در برنامه زنده «رو در رو» رادیو یزد، به سوالات برخی از شهروندان در حوزه های مختلف پاسخ گفت.

بازدید استانداریزد از روند آماده سازی ورزشگاه شهید نصیری

2024 07 21
استاندار یزد از روند آماده سازی ورزشگاه شهید نصیری برای میزبانی از مسابقات لیگ برتر فوتبال بازدید و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت ورزشگاه قرار گرفت.

بازدید استاندار یزد از روند آماده سازی ورزشگاه 6 هزار نفری شاهدیه یزد

2024 07 21
استاندار یزد با حضور در ورزشگاه 6 هزار نفری شاهدیه یزد از روند آماده سازی این ورزشگاه برای میزبانی مسابقات جام باشگاه های آسیا بازدید کرد و در اردوی آمادگی تیم شهداب یزد حضور یافت.

نشست شورای ترافیک با موضوع بررسی وضعیت سرویس مدارس با حضور مدیر کل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری و سایر مسئولین برگزار گردید

2024 07 20
 در این نشست شورای شهر یزد و و مدیریت حمل و نقل شهرداری یزد گزارشی از اقدامات صورت گرفته در خصوص تامین سرویس مدارس ارائه نمودند.
استاندار یزد مطرح کرد؛

لزوم تبدیل راهبردهای اقتصادی رهبر معظم انقلاب به برنامه‌های عملیاتی/ برخورداری استان یزد از بهترین ساختار و بستر برای مردمی‌سازی اقتصاد / ضرورت جلب حمایت‌های ملی از برخی پروژه‌های مردمی‌سازی اقتصاد در استان/ امکان جبران ضعف استان در حوزه امنیت غذایی، با بهره‌گیری از توان مردم/ لزوم پیگیری «مردمی‌سازی معادن» و «واگذاری سهام‌ واحدهای تولیدی» به مردم استان

2024 07 19
استاندار یزد با تاکید بر لزوم تبدیل راهبردهای اقتصادی رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) به برنامه‌های عملیاتی، گفت: استان یزد از بهترین ساختار و بستر برای مردمی‌سازی اقتصاد برخوردار است.
استاندار یزد در بازدید از سازمان همیاری شهرداری‌های استان مطرح کرد؛

ساخت ۳۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن، مسئولیت بزرگ سازمان همیاری شهرداری‌های استان/ ضرورت اجرای پرقدرت پروژه‌های حوزه شهرداری‌ها و نهضت ملی مسکن در استان/ لزوم تقویت توانایی‌های سازمان همیاری شهرداری‌ها برای انجام خدمات بزرگ‌تر در استان/ سازمان همیاری شهرداری‌های استان بازوی فنی و اقتصادی شهرداری‌ها

2024 07 19
استاندار یزد سازمان همیاری شهرداری‌های استان را بازوی فنی و اقتصادی شهرداری‌ها دانست و بر ضرورت حفظ عزم و انگیزه خدمت و نیز افزایش سرعت و کیفیت در اجرای پروژه‌ها تاکید کرد.
استاندار یزد مطرح کرد؛

ضرورت تبیین دستاوردها و خدمات سازمان تامین اجتماعی/ لزوم پیگیری سرمایه‌گذاری سازمان تامین اجتماعی کشور در استان/ مشارکت بالای یزدی ها در انتخابات نشانگر قدرشناسی از تلاش‌های مجموعه استان

2024 07 18
استاندار یزد با تاکید بر ضرورت تبیین دستاوردها و حجم عظیم خدمات سازمان تامین اجتماعی، گفت: مسئولیت ها در این مجموعه به واسطه قوانین غیرقابل انعطاف و مراجعین متعدد از قشر کم برخوردار سنگین‌تر شده است.

تداوم پر قدرت نشست های تخصصی استاندار یزد با شرکت های دانش بنیان وفناور  

2024 07 18
استاندار یزد در نشست هایی جداگانه با مدیران عامل 9 شرکت دانش بنیان و فناور دیدار، و تصمیمات لازم جهت حل مسائل آن ها را اتخاذ کرد.

پیگیری اجرایی شدن مصوبه سفر رئیس جمهور شهید در خصوص تامین اراضی معوض به مالکان ذی حق در محدوده شحنه

2024 07 17
 در راستای پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور شهید نشست هماهنگی اجرایی شدن مصوبه تامین اراضی معوض به مالکان ذی حق در محدوده شحنه به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار برگزار گردید.

برگزاری کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان

2024 07 17
 این نشست صبح امروز ۲۷ تیر ۱۴۰۳ به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد و با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در محل اداره کل مدیریت بحران استانداری برگزار گردید.

پیام تسلیت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پی درگذشت حاج علی فرهنگ دوست، پیر غلام اباعبدالله الحسین(ع)

2024 07 14
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در پیامی درگذشت حاج علی فرهنگ دوست، پیر غلام اباعبدالله الحسین(ع) را تسلیت گفت.

دیدار معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با جمعی از اقشار مردم

2024 07 14
 محمدجواد ابوالحسیني به منوال یکشنبه های هر هفته، این هفته نیز به صورت مستقیم با مردم دیدار و دستورات مقتضی جهت رفع مشکلات و مسائل آنها را صادر کرد.

پیگیری تسریع در آماده سازی سایت۵۸۵ هکتاری پردیس شهید آیت‌الله رئیسی

2024 07 14
 نشست بررسی تسریع در آماده سازی و تسطیح سایت ۵۸۵ هکتاری پردیس شهید آیت‌الله رئیسی صبح امروز یکشنبه ۲۴ تیرماه ۱۴۰۳ به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در محل سایت برگزار گردید.

تجمع بزرگ عاشوراییان یزد همزمان با روز هفتم ماه محرم

2024 07 14
  تجمع بزرگ عاشوراییان همزمان با روز هفتم ماه محرم با سبک عزاداری سنتی در حسینیه و میدان تاریخی امیرچقماق یزد با حضور نماینده ولی فقیه در استان و استاندار یزد برگزار شد.

بازدید استاندار یزد از تعدادی از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری یزد

2024 07 14
استاندار یزد به مناسبت روز فناوری اطلاعات و به منظور بررسی مسائل و خواسته های شرکت های پارک علم و فناوری، از تعدادی از این شرکت ها بازدید بعمل آورد.

بررسی مسائل سازمان نظام صنفی رایانه ای استان یزد توسط استاندار

2024 07 14
استاندار یزد با حضور در سازمان نظام صنفی رایانه ای استان، به بررسی مسایل این مجموعه پرداخت. تامین مکان جدید برای توسعه و استقرار، تامین تجهیزات به منظور راه اندازی آزمایشگاه، تسهیلات و ... از جمله موارد مورد بررسی در این نشست بود.
استاندار یزد در نشست بزرگداشت روز ملی فناوری اطلاعات مطرح کرد؛

«فناوری اطلاعات و استعلام‌های بر خط» قلب برگزاری انتخابات / ضرورت پیگیری برنامه‌‌های اقتصاد دیجیتال و توسعه پلتفرم‌ها در کشور/ برگزاری دو انتخابات سنگین در دولت سیزدهم طی ۵۰ روز/ تداوم مسیر پیشرفت‌ کشور با وجود انرژی‌ها و ایده‌های جدید در دولت چهاردهم

2024 07 13
استاندار یزد «فناوری اطلاعات و انجام استعلام‌های بر خط» را قلب برگزاری انتخابات دانست و گفت: مسئله اقتصاد دیجیتال و توسعه پلتفرم‌ها و سکوها از ضروری‌ترین برنامه‌های مورد پیگیری در کشور است.
استاندار یزد مطرح کرد؛

گردش نخبگانی در سیستم مدیریتی، لازمه پیشرفت کشور/ پیشرفت ایران و خدمت به مردم؛ فصل مشترک همه دولت‌ها/ افزایش ۷ برابری اعتبارات مرمت بناهای تاریخی یزد در دولت سیزدهم/ اخذ مجوز سرشماری ابنیه و سکنه بافت تاریخی یزد از مرکز آمار ایران/ اختصاص ۷۰۰ میلیارد تومان جهت ارتقا زیرساخت‌های بافت تاریخی یزد در سفر رئیس جمهور به استان/ اختصاص ۵۰ میلیارد تومان جهت تکمیل موزه بزرگ یزد

2024 07 13
استاندار یزد از پیگیری اصلاح ایرادات سازمان لیگ از ورزشگاه شهید نصیری خبر داد و گفت: با توجه به زمانبر بودن تعویض چمن، در حال متقاعد کردن فدراسیون برای تایید اصلاح چمن ورزشگاه و میزبانی از مسابقات لیگ برتر هستیم.

بازدید معاون اقتصادی استاندار از پروژه‌ ورزشی درحال ساخت یزد

2024 07 13
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد با حضور در محل احداث مجموعه ورزشی آرسیس در جریان روند پیشرفت این مجموعه چندمنظوره ورزشی قرار گرفت.
معاون اقتصادی استاندار یزد:

روند بررسی مشكلات واحدهای تولیدی استان شتاب بیشتری گرفته است

2024 07 13
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: با توجه به اهتمام ویژه دولت سیزدهم به رفع موانع و مشكلات واحدهای تولیدی كشور، روند بررسی مشكلات این واحدها در استان شتاب بیشتری گرفته است.

نشست بررسی مدیریت مصرف برق در صنایع استان یزد برگزار شد

2024 07 13
به میزبانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد نشست بررسی مدیریت مصرف برق در صنایع استان با حضور اعضای انجمن تخصصی صنایع همگن فولاد، ذوب و ریخته‌گری استان برگزار شد.

برگزاری نشست پیگیری جذب اعتبارات دستگاه های اجرایی به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار

2024 07 13
 با عنایت به لزوم جذب اعتبارات عمرانی در مهلت مشخص، جلسه پیگیری روند هزینه کرد اعتبارات دستگاه های منابع طبیعی، توزیع برق، شرکت شهرک ها، محیط زیست و برق منطقه ای برگزار گردید.

پذیرایی نانوایی سیار مدیریت بحران از مردم عزادار یزدی

2024 07 12
در ایام دهه اول محرم با مشارکت خیر یزدی نانوایی سیار مدیریت بحران نسبت به پخت و توزیع نان صلواتی بین عزاداران حسینی اقدام کرد.
استاندار یزد در نشست شورای مسکن استان مطرح کرد؛

پیگیری نهضت ملی مسکن، از تاکیدات ویژه رهبر معظم انقلاب، شهید جمهور و رئیس جمهور منتخب/ احصای ۸۰ هزار قطعه زمین طرح نهضت ملی مسکن در ابتدای دولت سیزدهم/ بازگشایی سامانه ثبت نام نهضت ملی مسکن در استان تا سقف ۲۰ هزار نفر/ مسئله کمبود مسکن بزرگترین معضل پیش روی اقتصاد استان یزد/ گردش نخبگان به واسطه تغییر دولت‌ها در کشور/ کار برای خدا و خدمت به مردم، فصل مشترک تمامی دولت‌ها

2024 07 12
استاندار یزد با تاکید بر لزوم اجرای طرح نهضت ملی مسکن در موعد مقرر، گفت: پیگیری جدی همراه با سرعت، قدرت و بالاترین کیفیت این طرح از تاکیدات ویژه رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور منتخب است.

بررسی ۲۵ طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک

2024 07 11
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد از بررسی ۲۵ طرح در کمیسیون ماده ۱۱ قانون هوای پاک خبرداد.

پیگیری برای حضور روستای فهرج در انتخاب بهترین روستای جهانی گردشگری سال ۲۰۲۴ میلادی

2024 07 11
  مهندس ابوالحسینی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد به همراه مدیران دستگاه‌های اجرایی استان از اقدامات انجام شده در بافت تاریخی روستای فهرج بازدید نمودند.

نشستی درخصوص بحث مالیات واحدهای نهضت ملی مسکن به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار

2024 07 11
این نشست  ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و با حضور مدیران کل راه و شهرسازی، امور مالیاتی، بنیاد مسکن و سازمان همیاری شهرداری ها برگزار گردید.
استاندار یزد مطرح کرد؛

هفته «فرهنگ مالیاتی» فرصتی مناسب برای تبیین اهمیت مالیات برای مردم/مالیات، موتور محرکه و پیشران شهرداری ها و دهیاری ها/ خدمات شهرداری‌ها به مردم از محل مالیات وصولی باید برجسته و شفاف شود/ افزایش درآمد شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان به‌واسطه جلوگیری از فرارهای مالیاتی/ ضرورت تبیین ادبیات مالیاتی برای مردم با زبان عامیانه و ملموس

2024 07 11
استاندار یزد «مالیات» را موتور محرکه و پیشران شهرداری ها و دهیاری ها دانست و گفت: به عنوان نمونه طی سال گذشته ۱۴۰۰ میلیارد تومان از مالیات اخذ شده در استان صرف هزینه‌های خدمت‌رسانی شهرداری یزد به مردم شده است.
در جلسه کارگروه اضطرار انرژی استان مطرح شد:

افزایش مصرف آب ناشی از گرمای بی سابقه هوا، مهمترین عامل ناترازی تولید و تامین آب شرب در استان/ بازگشت چاه‌های خارج از مدار به شبکه و افزایش حداکثری دبی آب انتقالی به استان/ بهره‌گیری از ظرفیت صنایع استان در تامین آب شرب پایدار برای شهروندان/ ضرورت صرفه‌جویی مصرف آب از سوی شهروندان جهت خروج استان از وضعیت اضطرار

2024 07 10
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد با اشاره به ناترازی تولید و تامین آب شرب در استان پس از افزایش دمای بی‌سابقه روزهای اخیر، گفت: به‌منظور خروج از وضعیت اضطرار بازگشت چاه‌های خارج از مدار به شبکه، افزایش دبی آب انتقالی و بهره‌گیری از ظرفیت صنایع در دستور کار قرار گرفت.

گذرنامه هایی که کمتر از شش ماه اعتبار دارند در اربعین امسال تمدید زمانی نمی شوند/ زائران حسینی از هم اکنون به فکر تهیه گذرنامه جدید باشند

2024 07 10
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد: افرادی که درصدد سفر اربعین بوده و گذرنامه ندارند، هر چه سریعتر برای دریافت گذرنامه اقدام کنند.

بازدید سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی از سازمان مردم نهاد "انجمن حمایتی قمر بنی هاشم استان یزد"

2024 07 10
روز دوشنبه مورخ 18 تیرماه 1403 سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری به همراه معاون تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی و دستیار ستادی مدیرکل این دفتر، از سازمان مردم نهاد "انجمن حمایتی قمر بنی هاشم استان یزد"  بازدید کرد.

گره‌گشایی از مشکلات چهار واحد تولیدی در استان یزد

2024 07 09
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: با پیگیری مسئولان دستگاه‌های مختلف مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی استان یزد رفع می‌شود.

پیگیری درخواست‌های برخی دانشگاه‌های استان در جلسه هیئت امنای دانشگاه یزد 

2024 07 09
استاندار یزد به منظور پیگیری درخواست‌های مربوط به برخی دانشگاه‌های استان، در جلسه هیات امنا دانشگاه یزد در محل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری حضور یافت.

پیگیری تامین مالی پروژه‌های اقتصادی استان در نشست استاندار یزد با وزیر امور اقتصادی و دارایی

2024 07 09
استاندار یزد در نشست با  وزیر امور اقتصادی و دارایی به پیگیری تامین مالی پروژه های اقتصادی استان پرداخت.

پیگیری تامین مالی انتقال آب به یزد درنشست استانداران باسرپرست ریاست جمهوری

2024 07 09
استاندار با حضور در نشست هم اندیشی استانداران به ریاست سرپرست ریاست جمهوری به پیگیری تامین مالی پروژه‌های آبی استان پرداخت.
در نشست استاندار یزد با وزیر نیرو مورد پیگیری قرار گرفت؛

پیگیری تامین مالی پروژه های آبی و زیرساخت‌های نهضت ملی مسکن استان

2024 07 09
استاندار یزد در ‌نشست مشترک  با وزیر نیرو به بررسی مسائل مربوط به تامین مالی زیرساخت های  نهضت ملی مسکن و بافت تاریخی یزد پرداخت.

بازگشایی مجدد سامانه ثبت نام نهضت ملی مسکن؛ باپیگیری استاندار یزد

2024 07 09
با پیگیری های استاندار یزد در نشست با وزیر راه و شهرسازی، سامانه ثبت نام نهضت ملی مسکن مجددا برای یزدی ها بازگشایی و امکان ثبت نام متقاضیان فراهم می شود.

پیام معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد به مناسبت ثبت جهانی شهر یزد در فهرست میراث جهانی یونسکو

2024 07 08
 معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد در پیامی سالروز ثبت جهانی شهر یزد در فهرست میراث جهانی یونسکو را گرامی داشت.

بررسی مسائل و مشکلات برخی واحد‌های تولیدی استان یزد

2024 07 08
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد گفت: با پیگیری مسئولان دستگاه‌های مختلف مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی استان یزد رفع می‌شود.
مدیرکل مدیریت بحران خواستار شد:

لزوم برنامه ریزی برای کمترین قطع برق در بخش مسکونی

2024 07 08
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان در دیدار با مدیرکل مدیریت بحران استان، برنامه های این شرکت برای مدیریت ناترازی انرژی برق در ایام پیک را تبین کرد.

بررسی مسائل و مشکلات یک واحد تولیدی در زمینه کاشی

2024 07 08
مدیرعاملان شرکت کاشی نوین سرام یزد در جلسه‌ای با معاون اقتصادی استاندار یزد به بررسی مسائل و مشکلات خود در این صنعت پرداختند.

پیام استاندار یزد به مناسبت فرا رسیدن سالروز ثبت شهر یزد در فهرست آثار میراث جهانی

2024 07 08
استاندار یزد به مناسبت فرا رسیدن سالروز ثبت شهر یزد در فهرست آثار میراث جهانی پیامی صادر کرد.
استاندار یزد در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان مطرح کرد؛

حماسه آفرینی مردم یزد با مشارکت ۷۰ درصدی در انتخابات ریاست جمهوری/ تغییر و تحولات مدیریتی باعث اختلال در خدمت رسانی به مردم نمی‌شود/ ضرورت پیگیری مسئله مهارت آموزی در استان از مدرسه تا دانشگاه/ لزوم انجام آموزش‌های مهارتی متناسب با تقاضای کار و نگاه آینده پژوهانه به مشاغل نوظهور/ ضرورت معرفی مجموعه‌های صنعتی استان به عنوان معین فنی و حرفه‌ای

2024 07 08
استاندار یزد با تاکید بر ضرورت پیگیری مسئله مهارت آموزی در استان از مدرسه تا دانشگاه، گفت: انجام آموزش‌های مهارتی متناسب با تقاضای کار و نگاه آینده پژوهانه به مشاغل نوظهور باشد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری یزد مطرح کرد؛

تعطیلی دستگاه های اجرایی استان یزد در روز پنجشنبه

2024 07 08
 معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری یزد از تعطیلی دستگاه های اجرایی استان یزد در روز پنجشنبه خبرداد و گفت: امور مربوط به دستگاه ها در این روز به صورت دورکاری انجام می شود.

شرایط ثبت نام دوازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی 1403

2024 07 07
  با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور، به‌منظور تأمین نیروی انسانی موردنیاز در دستگاه‌های اجرایی کشور، شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی برای استخدام در دوازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی اعلام شد.

برگزاری نشست پیگیری جذب اعتبارات دستگاه های اجرایی به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار

2024 07 07
با عنایت به لزوم جذب اعتبارات عمرانی در مهلت مشخص، جلسه پیگیری روند هزینه کرد اعتبارات دستگاه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، سازمان جهاد کشاورزی، اداره کل بهزیستی، اداره کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی، شهرداری یزد و شرکت آب‌ منطقه ای برگزار گردید.

صدرنشینی مجدد یزدی‌ها در میزان مشارکت انتخابات

2024 07 07
رئیس ستاد انتخابات استان یزد: استان یزد با مشارکت حدود ۷۰ درصدی در مرحله‌ی دوم انتخابات، بعد از خراسان جنوبی، در صدر جدول میزان مشارکت انتخابات قرار گرفت.

قدردانی از حضور باشکوه مردم استان یزد در انتخابات ریاست جمهوری

2024 07 06
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، استاندار و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در پیامی مشترک از حضور باشکوه مردم استان در انتخابات 15 تیرماه قدردانی کردند.

پیام قدردانی رئیس ستاد انتخابات استان یزد از حضور پر شور و گسترده مردم دارالعباده یزد در انتخابات مرحله دوم چهاردهمین دوره ریاست جمهوری

2024 07 06
  علی اکبر عزیزی رئیس ستاد انتخابات استان یزد در پیامی از حضور پرشور و گسترده مردم دارالعباده یزد در مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران و خلق حماسه ای دیگر قدردانی کرد.

بازدید استاندار یزد از ستاد انتخابات شهرستان تفت

2024 07 05
استاندار یزد در ستاد انتخابات شهرستان تفت حضور یافت و به بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته و روند برگزاری انتخابات پرداخت.

بررسی فرآیند اخذ آرا در شعبه اخذ رای مدرسه ادب روستای اله آباد زارچ

2024 07 05
  استاندار یزد از شعبه اخذ رأی مدرسه ادب روستای اله آباد شهرستان زارچ بازدید کرد و به بررسی فرآیند اخذ آرا در این شعبه پرداخت.

حضور استانداریزد در شعبه اخذ رأی حسینیه سالار شهیدان(ع) شهر مجومرد اشکذر

2024 07 05
استاندار یزد در شعبه اخذ رأی حسینیه سالار شهیدان(ع) شهر مجومرد شهرستان اشکذر حضور یافت و به بررسی روند اخذ آرا پرداخت.  

اطلاعیه شماره ۲۳ ستاد انتخابات کشور - تمدید اخذ رای تا ساعت ۲۴

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۲۳ تمدید اخذ رای تا ساعت ۲۴/۰۰ جمعه شب ۱۵ تیرماه را اعلام کرد.

بازدید استاندار یزد از ستاد انتخابات شهرستان یزد

2024 07 05
استاندار یزد با حضور در ستاد انتخابات شهرستان یزد به بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته و روند برگزاری انتخابات پرداخت.

اطلاعیه شماره ۲۲ ستاد انتخابات کشور - تمدید اخذ رای تا ساعت ۲۲

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور با انتشار اطلاعیه شماره ۲۲ مدت زمان اخذ رای مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری را تا ساعت 22/00 جمعه شب تمدید کرد.

اطلاعیه شماره ۲۱ ستاد انتخابات کشور - اخذ رای تا ساعت ۲۰ تمدید شد

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور با انتشار اطلاعیه شماره ۲۱ تمدید اخذ رای مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری را به مدت دو ساعت و تا ساعت ۲۰/۰۰ جمعه شب اعلام کرد.

ثبت افزایش بیش از پنج درصدی مشارکت انتخاباتی در یزد

2024 07 05
دبیر ستاد انتخابات استان یزد با اشاره به اهمیت افزایش پنج درصدی مشارکت در این دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت:‌ مسئولان شعب برای تسهیل کردن فرآیند رأی گیری کد ملی دارندگان شناسنامه‌های قدیمی را از ثبت احوال دریافت می‌کنند.

اطلاعیه شماره ۲۰ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۲۰ تاکید کرد: نحوه اخذ رأی و بررسی مدارک در شعب سیار هیچگونه تفاوتی با شعب اخذ رأی ثابت ندارد.

اطلاعیه شماره ۱۹ ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۹ خطاب به اعضای شعب اخذ رای، هماهنگی های صورت گرفته با ادارات ثبت احوال شهرستان های سراسر کشور برای دارندگان شناسنامه قدیمی را اطلاع رسانی کرد.

افزایش سه درصدی مشارکت یزدی‌ها در دور دوم انتخابات تاکنون

2024 07 05
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت:‌ مشارکت دوره دوم چهاردهمین مرحله انتخابات ریاست جمهوری در استان یزد نسبت به مدت زمان مشابه در دور اول سه درصد افزایش یافته است.

نوشتن نام دو نامزد انتخاباتی در یک برگه آن را باطل می‌کند

2024 07 05
دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: در صورتی که نام هر دو نامزد بر روی برگ رأی نوشته شده باشد طبق اطلاعیه هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات این برگه رأی، رأی باطله موخوذه تلقی می‌شود.

اطلاعیه شماره 18 ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 18 اعلام کرد: آن دسته از هموطنانی که ازنعمت سواد خواندن و نوشتن محرومند و یا به دلیل نقص عضو قادر به نوشتن رای نیستند، برای شرکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری و ثبت رای به همراه شخصی از افراد خانواده یا فرد مورد اعتماد به شعب مراجعه کنند.

اطلاعیه شماره ۱۷ ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۷ از هموطنان خواست مشخصات نامزدهای مورد نظر خود را که شامل نام و نام خانوادگی و شناسه ی انتخاباتی ایشان می باشد، به صورت کامل و خوانا قید نمایند.

اطلاعیه شماره ۱۶ ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۶ اعلام کرد: اثر انگشت از رای دهندگان فقط در تعرفه های اخذ رای آنها ثبت می گردد.
استاندار یزد مطرح کرد؛

یزد؛ از استان های سرآمد کشور در حوزه مشارکت در مرحله اول انتخابات/ مردم استان یزد در مرحله دوم انتخابات، حماسه دیگری خواهند آفرید

2024 07 05
استاندار یزد با اشاره به حماسه آفرینی مردم استان یزد در مرحله اول انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، گفت: مردم استان یزد در مرحله دوم انتخابات نیز حماسه دیگری خواهند آفرید.

خیز یزدی ها برای خلق حماسه ای دیگر در انتخابات ریاست جمهوری

2024 07 05
  مردم استان یزد همزمان با سراسر کشور، پای صندوق‌های رای حضور یافتند تا با انتخاب رییس جمهور دوره چهاردهم، سرنوشت و مقدرات کشور را برای چهار سال آینده تعیین کنند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد و استاندار رأی خود را به صندوق انداختند

2024 07 05
نماینده ولی فقیه در استان یزد و استاندار در دقایق اولیه آغاز مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری، رأی خود را در شعبه اخذ رأی مسجد روضه محمدیه به صندوق انداختند.

اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور اطلاعیه شماره ۱۵ را خطاب به جوانان برومند ایران اسلامی منتشر کرد.

اطلاعیه شماره ۱۴ ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور اطلاعیه شماره ۱۴ را خطاب به نمایندگان نامزدها در شعب اخذ رای مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری منتشر کرد.

اطلاعیه شماره ۱۳ ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۳ ضمن تاکید مجدد بر ارائه اصل شناسنامه و یا کارت ملی توسط شخص رای دهنده برای اخذ رای اعلام کرد: در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری همانند مرحله اول، اخذ رای با کارت های ملی قدیمی«بدلیل پایان اعتبار» امکان پذیر نمی باشد.

اطلاعیه شماره ۱۲ ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۲ فهرست اسامی و شناسه نامزدهای مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری را برای آگاهی عمومی منعکس کرد.

اطلاعیه شماره ۱۱ ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۱ به اطلاع اعضای شعب ثبت نام و اخذ رای سراسر کشور رساند، اطلاعیه هایی که از طریق صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شود به منزله دستور کتبی ستاد انتخابات کشور است و رعایت آن الزامی می باشد .

اطلاعیه شماره ۱۰ ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۰ اعلام کرد، هیچ مدرکی غیر از اصل شناسنامه یا کارت ملی برای اخذ رای قابل قبول نیست.

اطلاعیه شماره 9 ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات با انتشار اطلاعیه شماره 9 برای آگاهی هم میهنان اعلام کرد: کلیه شعب ثبت نام و اخذ رأی در سراسر کشور از ساعت ۸:۰۰ صبح آماده اخذ رأی از تمامی واجدین شرایط (متولدین ۱۳۸۵/۴/۱۵ و قبل از آن)می باشند.

آیین خشت گذاری مسجد شهید آیت الله رییسی شهرک پردیس زندگی یزد

2024 07 05
  آیین خشت گذاری مسجد شهید آیت الله رییسی در محل پردیس زندگی یزد به مساحت ۱۲۰۰۰ متر مربع با حضور استاندار یزد، امام‌ جمعه بخش مرکزی یزد و جمعی از مسوولین برگزار شد.

بازدید استانداریزد از مرکز فنی و حرفه ای خواهران یزد و بررسی مسائل موجود

2024 07 05
  مهران فاطمی؛ استاندار یزد از مرکز فنی و حرفه ای خواهران یزد بازدید و به بررسی روند آموزش مهارت آموزان و مسایل مجموعه پرداخت.

حضور استاندار یزد در مرکز فنی و حرفه ای برادران یزد و بررسی مسائل موجود

2024 07 05
مهران فاطمی؛ استاندار یزد با حضور در مرکز فنی و حرفه ای برادران یزد، به بررسی روند آموزش مهارت آموزان و مسایل مجموعه پرداخت.

اطلاعیه شماره ۸ ستاد انتخابات کشور

2024 07 05
ستاد انتخابات کشور صبح جمعه با انتشار اطلاعیه شماره ۸ تاکید کرد: کلیه اوراق و آثار تبلیغاتی متعلق به نامزدهای انتخاباتی به هیچ عنوان نباید در محل شعبه و اطراف درب ورودی و خروجی آن وجود داشته باشد.

آغاز انتخابات دور دوم چهاردهمین دوره ریاست جمهوری راس ساعت هشت صبح امروز

2024 07 05
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: همه شرایط اجرایی برای برگزاری انتخابات دور دوم چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در استان فراهم شده و انتخابات امروز ساعت ۸ صبح آغاز می شود.